भाइरल ७० बर्षिय बाजेले फेरि ल्याए अर्कि सौता ,पुजाले रुदै मनको व्यथा यसरी सुनाइन् (भिडियोमा हेर्नुस्)

भाइरल ७० बर्षिय बाजेले फेरि ल्याए अर्कि सौता ,पुजाले रुदै मनको व्यथा यसरी सुनाइन् (भिडियोमा हेर्नुस्)

भाइरल ७० बर्षिय बाजेले फेरि ल्याए अर्कि सौता ,पुजाले रुदै मनको व्यथा यसरी सुनाइन् (भिडियोमा हेर्नुस्) । इलामको चुलाचुलि गाउपालिका वडा नं ३ स्थित एउटा एकदमै अचम्मको भाइरल जोडि बस्ने गर्दछन् ।

जहाँ ७०बर्षिय बृद्धले १६ बर्षिय चेलिसग बिवाह गरे र यो जोडि बारम्बार भाइरल र सबैले रुचाइएको जोडि बन्दै आई रहेकाे छ । ७० बर्षिय बृद्ध भन्छन् कि आफुले पाचवटि बिहे गरेको तर सबै झु-त्रेहरु थिए तर अहिलेकाे बुढि भने राम्रि भएको बताउछन् ।

बिवाह भएको दुई बर्ष बितिरहदा सन्तानको लाभ किन भएन भन्ने प्रश्न गर्दै गर्दा प्रयाश जारि रहेको र सन्तान जन्माउन सकेन भनेत ना-म-र्द हुने भन्दै रेला ठट्टासमेत गरे बाजेले । छोराछोरी अवस्य पनि जन्माउने बताउँछन् उनिहरु ।

त्यसैगरि बृद्ध श्रिमानलाई छोडेर कतै अन्यत्र जाने त हैनन १६ बर्षिय श्रीमती भन्ने प्रश्नमा बुढा ठट्टा गर्दै भन्छन् कि यत्रो भा-इरल भैसक्यो हैरौ कोसग कसरी कस्ले लग्दोरछ ,लगोभने डे-न्जर हुन्छ बताउछन् उनि ।

पछिल्लो समय यी माथिका कुराहरु उपर प्रतिक्रिया दिएको सो भाइरल जोडिले अहिले भने पुजा माथि अर्को सौ-ता थपिदिएका छन् । पुजा भन्छिन् कि अब ल्याइनै सको त गर्ने के अनि ती बुढा भन्छन् कि आफुले दुबैलाई झ-गडा गर्न नदिई राम्रो सग राख्ने प्रतिबद्धता जनाउछु भन्छन् बाजे ! बाँकि भिडियाेमा हेर्नुस्:-

Nagarikkhoj.com मा प्रकाशित भएको समाचारमा कुनै सल्लाह वा सुझाव दिनुपरेमा अथवा कुनै समाचारमा चित्त नबुझेर गुनासो पोख्नु परेमा वा विज्ञापन प्रकाशित गर्नु परेमा हामीलाई nagarikkhoj@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ । निरन्तर समाचारको लागी हामीसँग फेसबुक तथा ट्वीटरमा जोडिन सक्नुहुनेछ ।

सिफारिस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *