पसलमा गएको यो बाँदरले धमाधम र क्सी को बोतल खोल्दै आफै पिएपछी…

पसलमा गएको यो बाँदरले धमाधम र क्सी को बोतल खोल्दै आफै पिएपछी…

एजेन्सी । संसारमा दिनहुँ निकै रोचक घटना भइरहेका हुन्छन् । ति मध्य केही घटना सामाजिक सञ्जालका कारण चर्चित हुन्छन् । यहाँ एक बाँदरको चर्चा गरिएको छ । यसले गरेको कृयाकलापले सबैलाई आश्चर्य बनाएको छ । पसलमा गएको यो बाँदरले धमाधम र क्सी को बोतल आफै खोल्छ । सबैले यो दृष्य हेरिरहेको बुझ्न सकिन्छ ।

उनीहरुले बोलेको भाषावाट घटना भारतको हो भनेर बुझ्न सकिन्छ । भारतीय मिडियाका अनुसार यो घटना भारत मध्यप्रदेशको हो । अन्य विस्तृत विवरण भने दिइएको छैन । भिडियोमा देख्न सकिन्छ बाँदरले बोतलको बिर्को आफै खोलेको छ । पसलका मालिकले अन्य बस्तु उसलाई दिने कोशिष गरेका छन् । तर त्यसको ध्यान बोतल तिर मात्रै छ । उसले आफैं खोलेर र क्सी पि ए को देखिन्छ ।

सामाजिक सञ्जालमा यो भिडियो अहिले निकै भाइरल भइरहेको छ । भिडियोमा एक बाँदरले आफ्नो मुखले र क्सी को बोतल खोल्छ र र क्सी पि उ न थाल्छ । यो घटना भारतको मध्यप्रदेशको हो ।

Nagarikkhoj.com मा प्रकाशित भएको समाचारमा कुनै सल्लाह वा सुझाव दिनुपरेमा अथवा कुनै समाचारमा चित्त नबुझेर गुनासो पोख्नु परेमा वा विज्ञापन प्रकाशित गर्नु परेमा हामीलाई nagarikkhoj@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ । निरन्तर समाचारको लागी हामीसँग फेसबुक तथा ट्वीटरमा जोडिन सक्नुहुनेछ ।

सिफारिस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *